На Запоріжжі довіреними особами Зеленського стали екс-держслужбовці

За даними Центрвиборчкому, довіреними особами у Запоріжжі Володимира Зеленського стали Михайло Крячко та Дмитро Арабаджиєв. Обидва раніше працювали у Запорізькій обласній державній адміністрації.

Окрім того, що Михайло Крячко став довіреною особою у Запоріжжі на окрузі №76, до якого належать Вознесенівський та Хортицький райони міста, він також є представником команди «Зе!» у Запоріжжі. Наразі працює директором запорізького офісу digital-агентство SMMSTUDIO, яке займається просуванням кандидатури Зеленського у соцмережах. Як відомо із документів, 2008 року він працював у Запорізькій облдержадміністрації – був головним спеціалістом організаційного відділу апарату ЗОДА.

Дописів на сторінці у Facebook у керівника запорізького digital-агентства зараз небагато – у публічному доступі є лише публікації від серпня 2018 року. Майже всі вони стосуються Володимира Зеленського. Проте відомо, що в лютому минулого року повний тезко Михайла Крячка підписав електронну петицію на підтримку проекту «Сучасний центр міста», який передбачає будівництво в Запоріжжі нового торговельно-розважального центру, через який у місті зчинився скандал.

Разом з Михайлом Крячком у Запорізькій ОДА колись працював Дмитро Арабаджиєв. Зараз він також є довіреною особою Зеленського у Запоріжжі – на окрузі №74, до якого входять Комунарський та частина Олександрівського району міста.

Зокрема, 2005 року в ЗОДА була створена Запорізька регіональна робоча група обліку виборців. До її складу ввійшов Дмитро Арабаджиєв, котрий на той час працював начальником загального відділу апарату облдержадміністрації, та Михайло Крячко, який тоді був головним спеціалістом організаційного відділу апарату ЗОДА.

Читати повністю:  Екс-держслужбовці, підприємці та шоумен: кому довіряє Зеленський на Запоріжжі