Працівники “Запоріжсталі” профінансували “Опоблок” на 3,29 млн.грн.

Протягом 2016-2018 років запорізька регіональна організація “Опозиційного блоку” отримала на рахунки 8,36 млн грн. державного фінансування й приватних внесків. Значна частина приватних коштів надійшла від  ТОВ “Дівата груп”. Компанією співволодіє скарбнича заводу “Запоріжсталь”.

За даними фінансової звітності партії, запорізький осередок “Опозиційного блоку” протягом трьох минулих років отримав на рахунок 4,91 млн грн. державного фінансування. Також організація мала значну приватну грошову підтримку: здебільшого кошти надходили від ТОВ “Дівата груп” (3,29 млн.грн).

Згідно державних реєстрів, підприємством володіють Максим Прокопенко та Алла Терещенко, яка також є членом наглядової ради ПАТ “Запоріжсталь-АГ”. У фінансовому звіті цього підприємства за 2017 рік зазначається, що жінка працює головною скарбничою заводу “Запоріжсталь”, кінцевим бенефіціарним власником якого є мільярдер Рінат Ахметов. На початку минулого року співзасновником компанії  “Дівата груп” разом з Аллою Терещенко значився не Прокопенко, а Руслан Бойчук – депутат Запорізької обласної ради від “Опозиційного блоку”, котрий 2018 року також отримував зарплатню на “Запоріжсталі”.

За рівнем отриманого фінансування (8,36 млн грн. протягом трьох років) “Опозиційний блок” став найбагатшою політичною силою на Запоріжжі. Менше коштів надійшло на рахунки “БПП “Солідарність” (5,77 млн. грн.).

Докладніше: Хто і як фінансує партії Запоріжжя