До заступника голови облради Владислава Марченка, якого судять за корупцію, позиваються також комунальники

Концерн «Міські теплові мережі» у липні подав позов до Ленінського районного суду Запоріжжя на заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка. З нього намагаються стягнути борги за опалення та гарячу воду.

Відповідний позов запорізькі комунальники зареєстрували 11 липня. Про це  зазначається на ресурсі Судової влади України.

 

Розглянувши позовну заяву представників «Міських теплових мереж», суд ухвалив відкрити провадження у справі. Сума боргів Марченка за опалення та гарячу воду у цій ухвалі не уточнюється. Наступний розгляд справи призначили на 28 листопада 2019 року. Нагадаємо, згідно декларації Марченка, він володіє квартирою у Запоріжжі, загальна площа якої складає 79 кв.м. Також має автівку Porsche Cayenne (2008 р.в.), задекларована вартість якої перевищує пів мільйона гривень.

Цьогоріч заступник  голови Запорізької обласної ради вже ставав фігурантом судової справи. У квітні щодо Марченка склали протокол про адміністративне порушення. Цей протокол згодом розглядався Шевченківським районним судом Запоріжжя. Справа стосувалася порушення законодавства про передвиборну агітацію. Зокрема, 21 квітня, у день виборів, Марченко опублікував у мережі Facebook допис разом фото бюлетеню. На фотознімку бюлетеню була пляма напроти одного з кандидатів на пост Президента України. Опублікувавши такий знімок та допис до нього Владислав Марченко начебто здійснив приховану агітацію. Але суд цю справу закрив – за відсутністю складу правопорушення. Зокрема, дійшов висновку, що Марченко не агітував, а лише висловлював свої надії та сподівання як громадянин України. Про це йдеться у відповідній постанові суду від 26 квітня 2019 року.

Також наразі триває розгляд кримінальної справи стосовно Владислава Марченка. Його обвинувачують у розкраданні бюджетних коштів. Мова йде про зловживання на тендерах.