Екс-регіонал Олександр Пономарьов на виборах заплатив за агітацію майже півмільйона гривень

З-поміж переможців парламентських виборів 2019 року на Запоріжжі найдорожчу виборчу кампанію провів Олександр Пономарьов. Він балотувався в окрузі № 78, який охоплює Бердянський, Більмацький, Розівський та Чернігівський райони та витратив на передвиборчу кампанію 1,4 мільйона гривень.

Олександр Пономарьов став єдиним народним депутатом від Запорізької області, якого повторно обрали до парламенту. На попередніх виборах 2014 року він переміг як самовисуванець, а до того був членом Партії регіонів.  Офіційно цьогорічну виборчу кампанію Пономарьова профінансували фізичні особи-підприємці (ФОП), які сукупно пожертвували до його виборчого фонду 1 408 000 гривень. Додатково фонд на 953,84 гривні поповнили фізичні особи.

Більшу частину коштів Олександр Пономарьов використав на друк листівок, плакатів, буклетів та іншої агітаційної продукції. За це народний депутат сплатив майже півмільйона гривень (465 тисяч гривень). На виборах за нього проголосували 27 488  виборців. В окрузі Пономарьов переміг кандидата від президентської партії «Слуга народу» Віталія Боговіна, за якого проголосували 24 199 виборців. Боговін на свою виборчу кампанію витратив 2,17 мільйона гривень.

Читати повністю: Від 50 тисяч до 1,5 мільйона: скільки коштували вибори запорізьким нардепам