Запорізький «Опоблок» поділився держфінансуванням зі своїм партійцем, замовивши у нього послуги

Протягом 2017-2018 років регіональна організація «Опозиційного блоку» в Запорізькій області отримала 4,92 мільйона гривень бюджетних надходжень на свою діяльність. З них 3,3 мільйона гривень партія спрямувала на рекламні послуги та піар. Такі послуги замовляли й депутату Запорізької обласної ради від «Опозиційного блоку» Олексію Бєлікову.

Зокрема, з 2017 року запорізький «Опоблок» почав оплачувати фізичній особі-підприємцю Бєлікову О.Ю. послугу з «просування матеріалів». Такі дані містяться у фінансовій звітності, яку партія розмістила на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Вказаним ФОПом виявився депутат Запорізької обласної ради від «Опозиційного блоку» Олексій Бєліков, який раніше отримував кошти від ПАТ «Запоріжсталь».

Із 2017 року “Опозиційний блок” замовляє рекламні послуги у свого депутата (натисніть для збільшення зображення)

За послуги з просування матеріалів “Опоблок” переказав депутату 30 тисяч гривень 2017 року та 110 тисяч гривень 2018 року – з рахунку, на який отримував бюджетні кошти. У своїх деклараціях за 2017 і 2018 роки Бєліков позначає цей заробіток як дохід від підприємницької діяльності, хоча й не уточнює його походження.

При цьому згідно Єдиного державного реєстра юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, підприємцем із необхідними видами діяльності (надання інформаційних послуг) Бєліков зареєструвався саме 2017 року. Раніше, у 2004-2015 роках, він теж був ФОПом, але основним видом його діяльності була «оптова торгівля іншими товарами господарського призначення».

Читайте повністю: «Мільйони на рекламу та позашляховик: куди витрачають кошти партії Запоріжжя»