Запорізького депутата від «Слуги народу» консультує екс-помічник Надії Савченко

Від міста Токмак, Веселівського, Михайлівського, Приазовського, Приморського, Токмацького та Якимівського районів (округ № 81) до Верховної Ради обрали кандидата від партії «Слуга народа» Павла Мельника. Наразі нардепу від Токмаччини платно допомагає лише один помічник – це Сергій Каляка.  Він юрист з Харкова, який раніше був помічником-консультантом народної депутатки Надії Савченко.

Сергій Каляка допомогав їй на платній основі. Раніше, нагадаємо, Надія Савченко заявляла, що диктатура є необхідною формою правління для України. 22.03.2018 ВР України надала згоду на арешт Савченко на підставі матеріалів ГПУ щодо можливої підготовки до теракту та державного перевороту. Тепер її колишній помічник працює на запорізького обранця за сумісництвом й отримує за це кошти з бюджету.

«Вибір кандидатури зазначеного помічника, насамперед, обумовлений його юридичною освітою, наявністю наукового ступеня кандидата наук. Сергій є автором багатьох наукових робіт. У нього також є досвід роботи в міжнародних організаціях. Наприклад, він проходив стажування в ITC (International Trade Centre/Центр міжнародної торгівлі). Це агенція, яка є структурним підрозділом ООН. Також він має досвід роботи в сфері міжнародних відносин – більше семи років. І вільно володіє двома іноземними мовами – французькою та англійською», – так прокоментував “Запорізькому проекту розслідувань” свій вибір Павло Мельник.

Наразі народний депутат більше не має помічників. До свого обрання Павло Мельник був громадським діячем, PR-директором Благодійного фонду «Алкоголь СТОП», а в минулому – журналістом та телеведучим.

Читати огляд повністю: Хто за гроші з бюджету консультує запорізьких нардепів