В Запоріжжі на аукціоні продають довгобуд “Константи”

У березні цього року на відкриті торги виставили багатоповерхівку в Бородінському мікрорайоні, яка належить ТОВ “Константа”. За проектом вона мала стали елітним житловим комплексом “Зоряний”. Зараз довгобуд продають в межах справи про банкрутство будівельної фірми. 

Оголошення про продаж багатоповерхівки по вул. Бородінська, 24-а, де знаходиться житловий комплекс “Зоряний”, розташоване в електронній системі торгів ProZorro.Продажі. Згідно цього оголошення, 16-ти поверховий довгобуд, разом з 28-ми допоміжними засобами, виставили на аукціон за 205 мільйонів гривень. Сам аукціон повинні були провести в березні цього року, проте він не відбувся через відсутність заявок на участь у торгах. 

Вказані торги стали повторними. Раніше “Зоряний” намагалися продати у лютому цього року за майже 257 мільйонів гривень. Так само на аукціонах наразі продають інше майно ТОВ “Константа”. Продаж цього майна організували в межах справи про банкрутство будівельної компанії. Так, 2016 року Господарський суд Запорізької області порушив справу про банкрутство “Константи”, а в травні 2018 року визнав її банкрутом. 

Читати повністю: Збанкрутіла “Константа”: афера, аукціон та втрачені мільйони громади