Запорізькі прокурори через карантин стали пропускати судові засідання

Про це повідомив голова Запорізького відділення Асоціації адвокатів України Дмитро Майстро. Він зауважив, що такі випадки стали частіше траплятися у Запоріжжі.

«Сьогодні мало відбутися судове засідання в кримінальній справі по обвинуваченню керівника одного із підприємств та клієнта юридичної компанії “Майстро і Беженар”. В суд з’явилися всі учасники процесу, крім прокурора. Причиною неявки офіційно став… карантин», – повідомив адвокат, партнер компанії «Майстро та Беженар», а також голова Запорізького відділення Асоціації адвокатів України Дмитро Майстро.

Адвокат зазначив, що такі випадки стали непоодинокими для Запоріжжя. Через прийняту Кабміном постанову № 211, якою на території України ввели карантин, представники правоохоронних органів, і зокрема прокуратури, перестали з’являтися на судові засідання, щоб підтримувати державне обвинувачення в суді.

«У той час, вказана постанова Кабміну визначає, що правоохоронні органи та органи державної влади повинні виконувати свої функції під час карантину у повному обсязі», – наголосив Дмитро Майстро.

Читайте також: Coronavirus: в Запоріжжі за порушення карантину намагалися оштрафувати працівницю пункту прийому вторсировини