В Запоріжжі завершення реконструкції «Студентської поліклініки» перенесли на наступний рік

Ремонтувати та відновлювати будівлю “Студентської поліклініки” по пр. Соборному, 59 почали восени 2016 року. Майже щороку завершення робіт відтерміновували. Згодом розірвали угоду з підрядником та уклали новий договір з іншим підприємством, яке мало завершити роботи у лютому цього року. Нещодавно завершення будівельних робіт, передбачених новою угодою, знову перенесли – на 2021 рік.

Про це повідомляється в системі публічних закупівель ProZorro. Згідно даних системи, 6 листопада 2019 року «Управління капітального будівництва» Запорізької міської ради уклало договір на ремонтні та реставраційні роботи у «Студентській поліклініці» з ТОВ «ТОП Енерджи Груп». Вартість договору склала 2,62 мільйона гривень. За ці кошти в лікарні повинні були провести загальнобудівельні роботи, водопровід та каналізацію, вентиляцію та опалення, провести монтаж обладнання, установити електрообладнання та провести освітлення, а також установити пожежну сигналізацію. Витратити на опалення та вентиляцію, наприклад, планувалось 690 тисяч гривень. Почати всі роботи мали у листопаді 2019 року, а завершити – до 4 лютого 2020 року.

Але за минулий час договір доповнили 6 додатковими угодами. Згідно останньої,  яку з підрядником підписали 10 березня цього року, роботи з реставрації «Студентської поліклініки» знову відтермінували. Зокрема, будівельні роботи повинні були почати у березні цього року, а завершити їх тепер мають до 1 червня 2021 року. Для цього у 2020 році об’єкт мають в цілому профінансувати на майже 1,9 млн грн, а 2021 року – на 729 тис грн. Фінансувати це будівництво повинні за рахунок коштів Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради.

Примітно, що раніше, у листопаді 2017 року, «Управління капітального будівництва» вже замовляло аналогічні послуги з проведення ремонтних та реставраційних робіт у «Студентській поліклініці».  Тоді тендер виграло ТОВ «ТД Схід-Капітал», а сума договору склала 4,11 мільйона гривень. Згідно укладеного договору з цією фірмою, вона також мала провести в лікарні ремонт, зробити водопровід та каналізацію, установити електрообладнання, опалення та вентиляцію, провести електроосвітлення та інші будівельні роботи. Витрати на опалення та вентиляцію, наприклад, мали скласти 295 тисяч гривень. Згідно даних ProZorro, за виконання робіт фірмі сплатили 3,24 мільйона гривень. А в квітні 2019 року з ТОВ «ТД Схід-Капітал» розірвали угоду, і далі замовили послуги на 2,62 мільйона гривень ТОВ «ТОП Енерджи Груп».

Також «Управління капітального будівництва» вже двічі замовляло проекті роботи на цьому об’єкті – у грудні 2016 року на 162,5 тисяч гривень та у травні 2019 року на 211 тисяч гривень.

«Студентська поліклініка» – це будівля загальною площею 1153 кв.м. За умови здійснення повного фінансування за новою угодою, загальні витрати на реконструкцію цієї будівлі 2021 року сягнуть 6,23 мільйона гривень. На той час будівельні роботи триватимуть п’ятий рік. Зовнішню реставрацію будівлі ще не замовляли.