Багатомільйонний підряд на озеленення скверу по пр. Ювілейному хочуть віддати новоствореній фірмі

6 травня «Управління капітального будівництва» Запорізької міської ради провело тендер на послуги з озеленення скверу по пр. Ювілейному з реконструкцією елементів благоустрою в Хортицькому районі м. Запоріжжя. За результатами цього тендеру договір на виконання робіт вартістю понад 11 мільйонів гривень планують укласти з приватним підприємством «Екомрія». Фірму створили 2019 року, вона виявилась пов’язаною з керівництвом комунального підприємства у Матвіївці. 

Згідно даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ПП «Екомрія» заснували у січні 2019 року. Основний вид діяльності фірми – це допоміжна діяльність у рослинництві. Підприємство зареєстроване у смт. Степногірськ, Василівського району Запорізької області. Її засновником та керівником вказаний 22-річний Іван Глезін, який раніше, згідно державних реєстрів, не був зареєстрований підприємцем.

Разом з тим, підписантом ПП “Екомрія” значиться працівниця спеціалізованого комунального підприємства «Ритуал» Матвіївської сільської ради Вільнянського району Запорізької області.

Зокрема, при реєстрації ПП «Екомрія» підписантом було зазначено Команюк Олену Леонідівну. А контактною адресою електронної пошти фірми вказано glav2014buch@gmail.com. Людину з таким ім’ям та такою ж адресою електронної пошти нині при замовленні послуг на тендерах вказує своєю контактною особою СКП «Ритуал» Матвіївської сільської ради.

Фрагмент даних з Єдиного державного реєстру підприємств щодо ПП “Екомрія” (ліворуч) та тендерної документації СКП “Ритуал” (праворуч)

СКП «Ритуал» очолює Гунько Сергій Геннадійович. Він також працює як фізична-особо підприємець (ФОП), основний вид діяльності якого – роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах. На початку 2019 року ФОП Гунько Сергій Геннадійович офіційно продав деяку садову техніку ПП «Екомрія».

Наразі саме цю техніку ПП «Екомрія» вказує у тендерній документації на виконання робіт з озеленення та реконструкції скверу по пр. Ювілейному у Запоріжжі.

Раніше, 2018 року, «Управління капітального будівництва» замовляло послуги з реконструкції центральної алеї скверу по пр.Ювілейному на суму 17,1 мільйона гривень. Тоді тендер виграло  ТОВ «Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя». Пізніше договір було розірвано. Сума оплати за договором до розірвання склала 2,41 мільйона гривень. Про це повідомляється в електронній системі торгів «Prozorro».

Ми у Facebook

Наш канал у Телеграм