Запоріжжя віддасть майже 10 мільйонів гривень за вживані тролейбуси з країн Євросоюзу

4 травня запорізьке комунальне підприємство «Запоріжелектротранс» провело тендер на придбання міських пасажирських тролейбусів, які раніше експлуатувались в країнах Євросоюзу. За результатами тендеру переможцем визнали ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН”, з яким нині готують підписання угоди. Підприємство має поставити 4 тролейбуси за 9,74 мільйона гривень.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Prozorro».

Зокрема, йдеться про поставку тролейбусів Van Hool AG 300T, вироблених не раніше 1997 року. Це трьохдверні тролейбуси з кузовом вагонного типу. За технічними характеристиками в них передбачено 45 місць для сидіння, а загальна пасажиромістскість складає 141 чол. Вартість одного тролейбусу становитиме 2,43 мільйона гривень. Їх мають поставити до 10 грудня 2020 року.

ТОВ «Торговий дім «Літан» володіють Дмитро Науменко і Олег Сухов.

Раніше вони були співзасновниками ЗАТ «Літан», яке створили на початку 90-х років для дистрибуції тролейбусів виробництва «Південмашу». Разом із ними до списку власників входив екс-директор ККП «Донелектроавтотранс» Володимир Захаров, екс-депутат Донецької міськради від Партії регіонів, – повідомляло видання «Наші гроші». Нині Дмитро Науменко також співволодіє ТОВ “Дуотранс”.

У травні минулого року КП «Запоріжелектротранс» підписало з названою фірмою угоду на купівлю 9 тролейбусів такої ж марки вартістю 2,05 мільйона гривень кожен. Але пізніше, через відсутність фінансування, додатковими угодами зменшило поставку до 4 тролейбусів. Перші закуплені тролейбуси вийшли на маршрути наприкінці минулого року.

Ми у Facebook

Наш канал у Телеграм