У запорізьких «Тепломереж» намагалися відсудити 100 тисяч гривень за моральну шкоду

До Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя звернувся з позовом працівник концерну «Міські теплові мережі». Він просив стягнути з концерну борг по заробітній платі, а також компенсацію за спричинену моральну шкоду.

Про це йдеться в ухвалі Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 8 травня.

У своїй позовній заяві працівник «Тепломереж» просив стягнути з концерну заборгованість по заробітній платі в розмірі 36 555 гривень. Також серед вимог до комунального підприємства зазначив стягнення 100 тисяч гривень за спричинену моральну шкоду. Але розглядаючи заяву суд дійшов висновку, що вона не відповідає вимогам законодавства.

Зокрема зазначив, що у позовній заяві двічі йшлося про стягнення заборгованості по заробітній платі. Тому вказана ціна позову не відповідала змісту вимог.

Також суд вказав, що оскільки позов стосувався стягнення боргу по заробітній платі, то заявника було звільнено від сплати судового збору. Проте виходячи із додатково вказаної суми моральної шкоди у 100 тисяч гривень, за позов мали сплатити 1000 гривень судового збору (або 1% ціни позову у справах майнового характеру).

Своєю ухвалою від 8 травня Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя залишив вказану позовну заяву без руху. Разом з тим, надав десятиденний строк для усунення недоліків заяви та її нового подання.

Ми у Facebook

Наш канал у Телеграм