За результатами минулого року ПрАТ «Дніпроспецсталь» отримало 78 мільйонів гривень чистого прибутку

За результатами діяльності минулого року «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. А.М. Кузьміна» отримав чистий прибуток в розмірі 78,1 мільйона гривень. Попереднього 2018 року підприємство звітувало про чистий збиток в розмірі 428 мільйонів гривень.

Про це повідомляється у річній звітності підприємства за 2019 рік, оприлюдненій наприкінці квітня.

Попри отриманий чистий прибуток на підприємстві інформують про несприятливі умови виробництва. На ПрАТ «Дніпроспецсталь» відмічають, що на діяльність підприємства 2019 року вплинули погіршення кон’юнктури на ключових ринках збуту металопродукції, низький попит та ціни на металопродукцію на внутрішньому і зовнішньому ринках унаслідок уповільнення економічної активності. А також діюче 25% мито на імпорт металопродукції у США та Туреччині.

Повідомляється про зниження 2019 року обсягів виробництва. Так, минулого року здача сталі склала 219,3 тис.т, що відповідає 88,8 % до рівня 2018 року, а виробництво прокату – 152,2 тис. т, що відповідає 93,6 % до рівня 2018 року.

Додатково на підприємстві інформують про проведення реструктуризації підрозділів та управлінь, а також зменшення у звітному періоді чисельності персоналу.

«Проведено реструктуризацію чисельності персоналу і приведення її до рівня реального завантаження. В результаті зміни організаційної структури середньооблікова чисельність персоналу в 2019 році проти 2018 року зменшилась на 386 чоловік і становила 4811 чоловік», – йдеться у фінансовій звітності ПрАТ «Дніпроспецсталь».

«Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. А.М. Кузьміна» виробляє більше 800 марок сталі і сплавів і більше 1000 різних профілів прокату.  Види і типи продукції підприємства – це металопродукція з нержавіючих, високолегованих інструментальних сталей, швидкорізальних, підшипникових, легованих і вуглецевих конструкційних марок сталі, у тому числі виплавлених методом порошкової металургії, електрошлакового і вакуумно-дугового переплаву.

Ми у Facebook

Наш канал у Телеграм