Депутат міськради Олександр Кобзарюк задекларував мізерні 34 тисячі гривень доходу за минулий рік

Депутат Запорізької міськради від фракції «Європейська Солідарність» Олександр Кобзарюк минулого року сукупно заробив 34,6 тисяч гривень. Грошових заощаджень обранець офіційно не мав.

Такі дані містить декларація Олександра Кобзарюка за 2019 рік, яку він оприлюднив 28 травня.

Так, Олександр Кобзарюк отримав майже 21 тисячу гривень пенсії, 13,4 тисячі гривень у якості виплат по виконавчому провадженню та 252 гривні у якості банківських процентів.

Заробітки, менші 50 тисяч гривень на рік та відсутність будь-яких грошових заощаджень депутат декларує четвертий рік поспіль. 2018 року, прикладом, його сукупний дохід становив 30,8 тисяч гривень, а попереднього 2017-го18,9 тисяч гривень.  Загальні статки і заробітки депутата 2016 року становили 14,6 тисяч гривень.

За результатами декларування за 2017 рік, обранець увійшов до списку найбідніших депутатів Запорізької міськради. Тоді він прокоментував свої статки та здатність на них прожити так:

«Стосовно декларації я нічого розповідати не буду, не хочу. Це питання мене зараз хвилює менш за все. Я розумію, у вас редакційне завдання. Напишіть, що захочете. Мені взагалі все одно, що ви напишете. В мене тут родичів стільки, що повірте мені, я не переживаю, що я колись залишусь голодним», – повідомив Олександр Кобзарюк.

Про депутата відомо, що із 2000 до 2008 року він був фізичною особою-підприємцем. 2012 року Олександр Кобзарюк став студентом денного відділення Європейського університету за фахом «Економіка та менеджмент». А з 2013 року і дотепер очолює громадську організацію «Протект». Такі дані містить офіційна біографія депутата.

Читати детально: Гроші депутатів: скільки заробляють запорізькі обранці