Обслуговувати частину міських маршрутів у Запоріжжі будуть колишні бізнес-партнери Євгена Анісімова

Виконавчий комітет Запорізької міської ради своїм рішенням визначив нових перевізників, які будуть обслуговувати вісім маршрутів у Запоріжжі. Так, договори укладуть на обслуговування маршрутів №4, 12, 35, 37, 63, 63а, 67 та 99. «Запорізьки проект розслідувань» з’ясував, що автотранспортні підприємства, які будуть здійснювати перевезення пасажирів на вказаних маршрутах, пов’язані з партнерами екс-«смотрящего» Євгена Анісімова.

Відповідне рішення № 237 про визначення перевізників виконавчий комітет Запорізької міської ради прийняв 18 червня 2020 року.

Згідно рішення міськвиконкому, конкурс на обслуговування вказаних міських маршрутів оголосили у березні цього року через завершення строку дії старих договорів. 15 червня серед запорізьких перевізників провели новий конкурс, а 18 червня виконавчий комітет Запорізької міської ради затвердив результати цього конкурсу. За його результатами, договір на п’ять років укладуть з перевізниками на маршрутах № 63а, 67 та 99, де проїзд буде коштувати 6 гривень.

Маршрут №63а («БК ЗАлК – вул. Європейська – БК ЗАлК») буде обслуговувати ТОВ «Еталон 2020». Засновником цього підприємства є Антоніна Дудкіна. Вона також вказана директоркою іншої фірми – ТОВ «АВІОН 2015», якою співволодіють Геннадій Гриб та Сергій Євтушенко. Останнього раніше називали бізнес-партнером Євгена Анісімова, відомого у Запоріжжі як «смотрящего» від народного депутата Юрія Іванющенка. 2013 року Євгена Анісімова затримали правоохоронці, місцеві підприємці звинувачували його у вимаганні коштів. Наразі він знаходиться у Запорізькому СІЗО, його звинувачують у вимаганні, створенні злочинної організації, відмиванні доходів та інших злочинах. Суди у цій справі тривають.

Маршрут №67 («Запорізький дуб – пр. 40-річчя Перемоги») віддали на обслуговування ТОВ «Транспортна компанія «Автоспрінт». Засновником цього підприємства значиться Сергій Дворник. Він є директором й іншої фірми – ТОВ «Євростатус», яким співволодіє Алла Гриб. Вона прописана за однією адресою з Гриб Геннадієм, який, нагадаємо, разом з Сергієм Євтушенком є співвласником ТОВ «АВІОН 2015».

На маршруті №99 («4-й Південний мкрн – Набережна») запоріжан буде обслуговувати ТОВ «Мотор-Клас». Цим підприємством співволодіє Сергій Ільїн. Він також є співвласником іншого підприємства – ТОВ «Вега Авто». Вже у цій фірмі Сергій Ільїн є бізнес-партнером Сергія Кондратюка, якого також відносили до сфери впливу Євгена Анісімова.

З перевізниками на інших маршрутах, а саме 4, 12, 35, 37 та 63,  угоди укладуть строком на один рік з додатковим підписанням інвестиційних договорів. Вартість проїзду на цих маршрутах також складе 6 гривень.

Так, на маршруті №63 («Бородінський ринок – вул. Європейська – Бородінський ринок») запоріжан буде обслуговувати ТОВ «Транспортна компанія «Спрінт». Його власником зазначений Сергій Дворник. Він, нагадаємо, також є засновником ТОВ «Транспортна компанія «Автоспрінт», яке буде обслуговувати маршрут № 67.

Маршрути №4 («Аеропорт – пр. Металургів»), №12 («с. Будівельників – Міськпаливо»),  №35 («вул. Олімпійська – Аеропорт») та №37 («4-й Південний мкрн. – Аеропорт») буде обслуговувати ТОВ «Запорізькі автомобільні лінії». Підписантом цього підприємства, згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань  з 2013 року є Сергій Ільїн. Він, нагадаємо, співволодіє ТОВ «Мотор-Клас», яке буде обслуговувати маршрут № 99 у Запоріжжі.

Ми у Facebook – www.facebook.com/www.zr.zp.ua

Наш канал у Телеграм – t.me/zp1nvestigation