У Запоріжжі продали довгобуд «Константи». Продаж нині оспорюють у суді

Недобудову по вул. Фортечній 3-Б, яка мала стати житловим комплексом «Тихий центр», продали за 5,34 мільйона гривень. Торги організували в межах розпочатої наприкінці 2015 року справи про банкрутство забудовника – запорізької фірми «Константа». 

Про це свідчать дані електронної системи торгів «Прозорро.Продажі».

На аукціоні початковою ціною продажу “Тихого центру” визначили 9,89 мільйона гривень. Утім, торги прводили з можливістю зниження ціни. Єдиний учасник аукціону запропонував значно нижчу суму – 5,34 мільйона гривень. За цією ціною забудову загальною площею 3425 кв.м. визнали проданою.

Переможцем торгів стало ТОВ «Агропродовольчий ринок Європейський», зареєстроване у Запоріжжі. Його засновником та керівником зазначений Віталій Колобердянко. 2003 року він отримував свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Наразі Віталій Колобердянко вказаний співзасновником ТОВ «Адвокатська компанія «Префектура права», яке було створене 2011 року та засновником ТОВ «Компанія Запоріжбізнеспроект», що було рареєстроване 2006 року. Основним видом діяльності останнього є  будівництво житлових і нежитлових будівель.

Після продажу довгобуду до Господарського суду Запорізької області звернулась група вкладників, які раніше інвестували кошти у спорудження багатоповерхівки та не отримали житла. Вони наразі вимагають визнати недійсними результати аукціону. З останньої судової ухвали у цій справі від 7 серпня 2020 року відомо, що розгляд справи по суті призначили на 11 вересня 2020 року.

Зазначимо, що аукціон, на якому «Тихий центр» продали за 5,34 мільйона гривень, став другим повторним. Початково об’єкт намагалися реалізувати у січні 2020 року за 24,7 мільйона гривень.  Наразі також тривають спроби продати інший довгобуд «Константи» – «Зоряний», розташований у Бородінському мікорайоні Запоріжжя. Востаннє цей об’єкт виставляли на відкриті торги у квітні 2020 року за ціною 102,6 мільйона гривень.

Читати історію довгобудів «Константи» повністю: «Збанкрутіла «Константа»: афера, аукціон та втрачені мільйони громади»