Запорізькі депутати хочуть витратити мільйон гривень на освітлення міського стадіону

Сьогодні, 19 серпня, під час засідання постійної комісії з питань бюджету і фінансів,  депутати Запорізької міської ради погодили відкриття комунальним підприємством «Міський футбольний клуб «Металург» кредитної лінії у розмірі до одного мільйону гривень. КП має спрямувати ці кошти на оновлення системи електроосвітлення футбольного поля стадіону.

Про це повідомляє кореспондент «Запорізького проекту розслідувань».

Систему електроосвітлення оновлять за пропозицією футбольного клубу «Зоря» з Луганську, – йшлося на депутатській комісії. З 2014 року (після захоплення міста та початку АТО) клуб грає свої матчі на запорізькому стадіоні «Славутич Арена». Луганська команда запропонувала Запоріжжю оновити електроосвітлення міського стадіону, щоб дотримуватись вимог регламенту проведення матчів UEFA.

КП «Міський футбольний клуб «Металург» має отримати кредит на вказані цілі строком на 17 місяців з пільговим періодом повернення коштів не менше 6 місяців. Відсоткова ставка за кредитом не має перевищувати 15%. Забезпеченням кредиту стануть майнові права на виручку по господарських договорах підприємства.

Варто додати, що у розіграші Ліги Європи 2018-2019 років, в якому брала участь «Зоря», матчі відбувались на запорізькому стадіоні «Славутич Арена» у вечірній час (початок о 21.30). Тоді існуюче електроосвітлення футбольного поля запорізького стадіону дозволяло проводити гру.

Відповідний проєкт рішення про дозвіл на отримання кредиту КП “Міський футбольний клуб “Металург” винесуть на сесію міськради 26 серпня.