Запорізькі податківці підозрюють «Вільнянський молокозавод» в ухиленні від сплати податків на понад 7 мільйонів гривень

Податка міліція ГУ ДФС у Запорізькій області розслідує кримінальну справу за статтею 212 Кримінального кодексу “Умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах” відносно ТОВ “Вільнянський молокозавод”.

Про це йдеться в ухвалі Орджонікідзевського райсуду Запоріжжя від 14 серпня 2020 року.

Згідно матеріалів кримінального провадження, службові особи ТОВ «Вільнянський молокозавод» в період з 1 квітня 2016 року до 31 березня 2018 року незаконно завищили податковий кредит з ПДВ і задекларували витрати по нібито вчиненим операціям з придбання молока у СВК “Молочна-Країна” і СВК “Велика Рідня”. Фактично ж, за даними податкової, такі операції не проводились, а ТОВ “Вільнянський молокозавод” таким чином ухилилось від сплати ПДВ на суму 3,83 мільйона гривень і податку на прибуток на суму 3,44 мільйона гривень. Загальна сума несплачених податків склала 7,28 мільйона гривень.

З’ясовувати обставини справи податківці почали у лютому 2019 року. Нещодавно вони подали клопотання до суду, щоб продовжити строки розслідування. Згідно ухвали Орджонікідзевського райсуду Запоріжжя від 14 серпня 2020 року, строки досудового розслідування продовжили до 26 лютого 2021 року.