У Запоріжжі інспекторам з паркування придбають для роботи електроскутери

Учора, 19 серпня, під час засідання постійних комісій, депутати Запорізької міської ради погодили придбання Службі інспекторів з паркування трьох електроскутерів. Вартість одного складе від 30 до 40 тисяч гривень орієнтовно.

Про це повідомляє кореспондент “Запорізького проекту розслідувань”.

Служба інспекторів з паркування почала працювати у Запоріжжі у березні цього року. За цей час до міського бюджету надійшло 800 тисяч гривень за рахунок штрафів за порушення водіїв, – повідомив на депутатській комісії директор департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Валерій Зломинога. Також додав, що інспекторам служби знадобились електроскутери.

Щоб інспектори з паркування були більш мобільними та могли одночасно працювати у різних районах Запоріжжя, для них потрібно придбати три скутери, – повідомив на комісії Зломинога. Він презентував депутатам відповідний проєкт рішення.

Один скутер, за його словами, буде коштувати орієнтовно від 30 до 40 тисяч гривень (в залежності від модифікації).

Нагадаємо, 11 березня цього року у Запоріжжі запрацювала Служба інспекторів з пакування. Інспектори попереджають та штрафують осіб, які паркуються всупереч правилам дорожнього руху. Розмір штрафів — від 255 до 510 гривень.

Проєкт рішення про придбання мототранспорту для інспекторів винесуть на сесію міськради 26 серпня.