Запорізька влада візьме кредит на будівництво тролейбусної лінії на Бабурку

Депутати Запорізької міськради розглянули під час засідань постійних комісій, які відбулись 19 серпня, проєкт рішення про надання дозволу КП “Запоріжелектротранс” на відкриття кредитної лінії обсягом 45 мільйонів гривень. Кошти хочуть спрямувати на будівництво контактної мережі для тролейбусів на Бабурку і придбання електротранспорту.

Про це повідомляє кореспондент “Запорізького проекту розслідувань”

Контактну мережу планують збудувати по вул. Істоміна від розворотного кільця тролейбусу до вул. Буревісників (Хортицький район). Також за кредитні кошти хочуть придбати п’ять нових тролейбусів та провести реконструкцію території тролейбусного парку по вул. Складській, 13 (для розташування комунальних автобусів).

Строк повернення кредиту становитиме три роки з пільговим періодом повернення коштів не менше 6 місяців. Відсоткова ставка не має перевищувати 13% річних. Забезпеченням кредиту стане застава майна та іпотека об’єктів права комунальної власності. Серед них – база відпочинку на узбережжі Азовського моря та адмінбудівля КП “Запоріжелектротранс”.

Як було повідомлено під час засідання комісій, найкращі умови для кредитування надав “Мотор-Банк”. Витрати на обслуговування та повернення кредиту здійснюватимуться за рахунок власних доходів підприємства.

Відповідний проєкт рішення зареєстрований на сайті Запорізької міської ради (№ 49). Його розглянуть на сесії 26 серпня.