• 20 Жов /2020

Спецтема

Хто із запорізьких підприємців отримав податкову “знижку” на час карантину

Наприкінці травня Запорізька міська рада прийняла рішення, яким звільнила підприємців від сплати єдиного податку на три місяці. Пільга стосувалася лише “єдинників”, які належать до 1 групи. Це найменш численна група платників єдиного податку у Запорізькій області з-поміж 1, 2 та 3-ї групи.

Про це повідомляє Головне управління ДПС у Запорізькій області у відповіді на інформаційний запит «Запорізького проекту розслідувань».

До 1 групи, як правило, належать працівники ринків та підприємці, що надають побутові послуги населенню без найманих працівників. У цьому році такі підприємці мали сплачувати до 210,20 гривень єдиного податку щомісяця. Підприємців Запоріжжя звільнили від сплати цього податку з 1 червня до 31 серпня цього року.

Наразі у всій Запорізькій області налічується 7699 фізичних осіб-підприємців 1 групи. Минулого року їх кількість складала 8000 чоловік. Скільки таких “єдинників” у Запоріжжі – податківці не уточнюють.

За даними податкової служби, кількість підприємців, які відносяться до 1, 2 та 3-ї групи платників єдиного податку у Запоріжжі, порівняно з початком березня цього року, зросла.

Читати детально: Як у Запоріжжі запроваджували карантинні пільги для бізнесу

Цю інформацію опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.

 

Комментувати