У Запоріжжі чотири мешканця міста стали почесними громадянами

Депутати Запорізької міськради підтримали проєкт рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Запоріжжя» чотирьом жителям міста. З-поміж нихв.о. ректора Національного університету «Запорізька політехніка» Сергій Бєліков та екс-голова міста Олександр Головко.

Рішення прийняли під час сьогоднішньої сесії Запорізької міськради.

Звання «Почесний громадянин міста Запоріжжя» також отримав директор дитячо-юнацької спортивної школи «Металург Запоріжжя» з футболу (2009-2019) та екс-гравець клубу «Металург» Леонід Ключик. А також ректор Запорізького державного медичного університету Юрій Колесник.

Нагадаємо, раніше депутати під час засідань постійних комісій розглянули проєкт рішення про внесення змін до «Міської комплексної програми соцзахисту населення міста Запоріжжя на 2019-2021 роки». За програмою 1,47 мільйона гривень у цьому році спрямують на виплати почесним громадянам Запоріжжя. Ці кошти отримають 26 чоловік.

Загалом у 2019-2021 роках почесним громадянам запланували виплатити 4,26 мільйона гривень. Наразі до таких містян також належить екс-власник запорізького заводу “Мотор-Січ” В’ячеслав Богуслаєв, колишній голова Запоріжжя та екс-нардеп Євген Карташов, колишній гендиректор “Запорізького алюмінієвого комбінату” та екс-нардеп Іван Бастрига.

Читати детально: У Запоріжжі запланували витратити майже 1,5 мільйона гривень на виплати для почесних громадян