Посадовця із Запорізької ОДА, підозрюваного в отриманні хабара, поновили на посаді

1 липня правоохоронці повідомили, що вручили підозру посадовцю із Запорізької ОДА у справі про хабарництво. Після цього його відсторонили від посади, а наприкінці липня — поновили за рішенням суду.

Про це йдеться в ухвалі Запорізького апеляційного суду, яку оприлюднили 20 серпня.

Повідомлення про підозру у справі про хабарництво отримав начальник управління з питань промисловості та економічної діяльності Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької ОДА. За інформацією правоохоронців, він вимагав хабар у розмірі 10 тисяч гривень від приватної фірми, щоб вирішити питання про включення її до переліку підприємств, які можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом. Пізніше слідчі подали клопотання про обрання посадовцю запобіжного заходу.

6 липня Орджонікідзевський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у певний час доби: заборонив залишати місце проживання з 22.00 до 7.00. У той же день суд видав іншу ухвалу, якою відсторонив начальника від посади до 3 вересня цього року.

На обидві ухвали захисники начальника управління з питань промисловості та економічної діяльності подали апеляційні скарги, які розглянув Запорізький апеляційний суд. Своєю ухвалою від 30 липня суд залишив без змін обраний запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Але іншою ухвалою, також від 30 липня, поновив посадовця на роботі. Обидві ухвали оприлюднили 20 серпня.

Розслідування у справі триває.