• 20 Жов /2020

Спецтема

У Запоріжжі “карантинну знижку” з податків отримало понад 3000 підприємців

zabor.zp.ua

З початком карантину у Запоріжжі прийняли низку рішень про введення пільг та знижок для запорізьких підприємців. Одним із таких рішень запорізьких “єдинників” першої групи звільнили від сплати податку. Скористатися такою пільгою у Запоріжжі змогли 3518 підприємців.

Про це інформує головне управління ДПС у Запорізькій області у відповіді, наданій на запит “Запорізького проекту розслідувань”.

До першої групи “єдинників”, як правило, належать працівники ринків та підприємці, що надають побутові послуги населенню без найманих працівників. Цього року такі підприємці мали сплачувати до 210,20 гривень єдиного податку щомісяця. Згідно з рішенням міськради від травня 2020 року, їх звільнили від сплати податку на три місяці: з 1 червня до 31 серпня цього року.

Станом на 1 серпня у Запоріжжі було зареєстровано 3518 підприємців — платників єдиного податку першої групи. Орієнтовно їх звільнили від сплати на сукупну суму до 739,4 тисячі гривень за місяць.

Наразі це найменш численна група платників єдиного податку у Запоріжжі з-поміж підприємців першої, другої та третьої групи. Податківці інформують: станом на серпень безпосередньо у Запоріжжі обліковувалось також 10 073 “єдинника” другої групи та 11 536 “єдинників” третьої групи.

Раніше “Запорізький проект розслідувань” повідомляв, що кількість платників єдиного податку першої групи у всій Запорізькій області складала 7699 чоловік станом на серпень (дивитися інфографіку).

У наступних публікаціях ми проаналізуємо, хто і як отримував у Запоріжжі інші “карантинні пільги”. 

Читати детально: Як у Запоріжжі запроваджували карантинні пільги для бізнесу

Цю інформацію опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.  

Комментувати