Запорізька інспекція з благоустрою планує витратити на публікації у ЗМІ більше 300 тисяч гривень

Інформувати хочуть про усунення наслідків порушень правил благоустрою Запоріжжя та надання дозволів на порушення об’єктів благоустрою. Кошти на це виділять з бюджету Запоріжжя.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Prozorro”.

18 серпня інспекція з благоустрою Запорізької міськради оголосила тендер на послуги з розміщення інформаційних матеріалів. Безпосередньо торги планують провести 3 вересня.

Згідно даних тендеру, на інформування запоріжан хочуть витратити 304,5 тисяч гривень. ЗМІ, яке виграє торги, повинне розміщувати матеріали, надані інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради. Публікації мають стосуватися усунення наслідків порушень правил благоустрою Запоріжжя та надання дозволів на порушення об’єктів благоустрою. Опублікувати їх повинні до 18 грудня 2020 року. Наразі пропозиції на участь у цьому аукціоні ще не подані.

У січні цього року інспекція уклала інший схожий договір – на рекламні та маркетингові послуги. Вартість цієї угоди склала 97 тисяч гривень, а уклали її з ТОВ “Редакція газети “Запорозька Січ”. Раніше власником цього видання була Запорізька міська рада. Але після роздержавлення газета перестала бути комунальною та стала приватною.

Наразі власником та директором підприємства зазначена Анастасія Богданова. Вона також вказана директором ТОВ “Група Персона”, яким володіє Наталія Зайченко. Наталія Зайченко — це екс-радниця міського голови Володимира Буряка

Читайте також: Справа Анісімова: як у Запоріжжі судять екс-“смотрящего”