Суд виправдав запорізьку посадовицю у справі про 2000 гривень хабара

Суд виправдав працівницю Шевченківської райадміністрації. Раніше поліція обвинувачувла її в отриманні 2000 гривень хабара за надання дозволу підприємцю.

Про це йдеться у вироку Шевченківського районного суду Запоріжжя від 10 серпня.

У березні 2017 року поліція затримала головну спеціалістку відділу економічного розвитку та підприємництва Шевченківської райадміністрації Запоріжжя. Начебто жінка отримувала другу частину хабара, розмір якого сукупно складав 2000 гривень. Його, за даними правоохоронців, дав підприємець, щоб отримати дозвіл на розміщення точки з продажу продуктів харчування.

Під час суду жінка заперечила свою вину. За її словами підприємець сам запропонував їй гроші в розмірі 3,5 тисячі гривень, але вона відмовилась. Утім, 1 березня 2017 року підприємець знову прийшов до неї в кабінет, отримав дозвіл на торгівлю та поки вона не бачила, поклав гроші під клавіатуру комп’ютера. Далі до кабінету увійшли працівники поліції та почали обшук.

Під час судового розгляду підприємець визнав, що посадовиця не вимагала у нього хабара, але в нього склалось враження, що кошти потрібно дати. За кілька діб він звернувся до органів поліції, де написав заяву про те, що у нього вимагають гроші.

Під час розгляду справи Шевченківський районний суд визначив: “є очевидні ознаки того, що з боку працівників правоохоронних органів мало місце моделювання злочину, інкримінованого особі, з використанням іншої особи як агента-провокатора».

У результаті, головну спеціалістку відділу економічного розвитку та підприємництва Шевченківської райадміністрації Запоріжжя визнати невинуватою та виправдати у зв`язку з відсутністю складу злочину.

Читайте також: Запорізькій суддя придбав автівку вартістю 1,3 мільйона гривень