Мешканці Запоріжжя просять владу заборонити гучну музику у вечірній час

На сайті міськради запоріжани зареєстрували електронну петицію, у якій просять заборонити після 22:00 діяльність літніх майданчиків, а також розважальних закладів через гучну музику. Мова йде про низку кафе на Набережній.

Про це йдеться в електронній петиції (№ 6175)

Автор пропозиції – Максим Караванський. У петиції він навів проблему щодо роботи дискотек та розважальних закладів, які розташовані на Набережній в районі бульвару Шевченко.

Незважаючи на те, що заклади відпочинку там розташовані через дорогу від житлових будинків, музика від них розноситься досить далеко і лунає надто гучно. На думку автора, цьому сприяє відсутність будь-якої звукоізоляції та наявність поруч води.

«Це відсутність нормального сну кожного дня з 22.00 до 8.00 ранку, порушення наших прав на відпочинок в нічні години. Як наслідок – погіршення самопочуття та загального стану здоров’я дорослих і дітей, які виявилися заручниками цієї ситуації через те, що проживають поруч», – вказав автор у петиції.

Альтернативою він запропонував владі провести зібрання власників закладів та обговорити можливість облаштування звукоізоляційними панелями танцювальних майданчиків. Або ж не вмикати гучно музику після 22.00. 

Для того, щоб петицію розглянула Запорізька міська рада, необхідно 750 голосів містян.

Читайте також: Запорізька мерія віддала майже 2 мільйона гривень на публікації у ЗМІ