На розробку проєкту з реставрації будинку в центрі Запоріжжя влада витратить 654 тисячі гривень

ТОВ “Анстрой проектотримає з бюджету Запоріжжя 654 тисячі гривень на роботи з розробки проєктно-кошторисної документації з реставрації житлового будинку по пр. Соборний, 234 в м. Запоріжжя. Цей будинок входить до архітектурного комплексу, який називають “Ворота міста”.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Prozorro”.

20 серпня департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міськради оголосив тендер на розробку проєктно-кошторисної документації з реставрації житлового будинку, який знаходиться на перехресті проспекту Соборного та площі Запорізької

2 вересня за спрощеною процедурою закупівлі переможцем визнали ТОВ Анстрой проект, з ним готують підписання угоди. Згідно умов, виконати роботи з розробки проєктно-кошторисної документації та здійснення авторського нагляду по об’єкту повинні до 25 грудня 2020 року.

Власниками підприємства ТОВАнстрой проект зазначені Шуваєва Олена Олександрівнаозмір внеску до статутного фонду — 55 тисяч гривень) та Чорний Павло Ігорович (45 тисяч гривень).

Нагадаємо, житловий будинок №234 по проспекту Соборному знаходиться в аварійному стані та продовжує руйнуватися внаслідок непрофесійних дій комунальників. Разом з тим, цей будинок занесено до реєстру пам’яток архітектури, він – візитна картка Запоріжжя.

Як вже повідомляв “Запорізький проект розслідувань”, на сайті міськради на початку серпня запоріжани зареєстрували електронну петицію (№6143), у якій попросили владу профінансувати реконструкцію будинків №234 та №193 на проспекті Соборному біля площі Запорізької.

Автор петіції пропонував відновити фасади будинків №234 та 193, побудувати на них башні, спираючись на первинний проєкт. А також оздобити фасади будинків освітленням та відновити комунікації.

Читайте також: Мільйони на рекламу від запорізької мерії