У Запоріжжі проведуть конкурс на обслуговування міського маршруту

У Запоріжжі проведуть конкурс на обслуговування автобусного маршруту №84. Раніше виконком визначив перевізників на ще восьми міських маршрутах. Більшість перевізників виявились пов’язаними із колишніми бізнес-партнерами Євгена Анісімова, якого зараз судять у Запоріжжі.

Дані про проведення конкурсу містяться в проєкті рішення міськвиконкому від 9 вересня.

Маршрут №84 пролягає від вулиці Товариської до вокзалу Запоріжжя-1. Конкурс на обслуговування цього маршруту вже проводився у червні. Але тоді він не відбувся через відсутність претендентів.

Разом з тим, у червні міськвиконком своїм рішенням визначив нових перевізників на інших восьми маршрутах міста. Тоді було вирішено, що угоди укладуть на обслуговування маршрутів №4, 12, 35, 37, 63, 63а, 67 та 99. Їх віддали фірмам ТОВ «Еталон 2020», ТОВ «Транспортна компанія «Автоспрінт», ТОВ «Мотор-Клас», ТОВ «Транспортна компанія «Спрінт», ТОВ «Запорізькі автомобільні лінії».

Власницею ТОВ «Еталон 2020» вказана Антоніна Дудкіна. Вона також є директоркою іншої фірми – ТОВ «АВІОН 2015», якою співволодіють Геннадій Гриб та Сергій Євтушенко. Останнього раніше називали бізнес-партнером Євгена Анісімова, відомого у Запоріжжі як «смотрящего».

Нагадаємо, у Заводському районному суді зараз розглядається справа Євгена Анісімова, якого обвинувачують у створенні злочинної організації, відмиванні коштів, вимаганні та інших злочинах.

Читати детально: Обслуговувати частину міських маршрутів у Запоріжжі будуть колишні бізнес-партнери Євгена Анісімова