Запорізький аеропорт з другої спроби намагається віддати 7 мільйонів на ремонт VIP-зали очікування

Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» завершує тендер на виконання капітального ремонту старого корпусу аеровокзалу вартістю 7,3 мільйона гривень. Минулого року такі самі роботи оцінили у 5,2 мільйона гривень, проте їх так і не здійснили.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Prozorro”.

Цьогорічний тендер виграла фірма «Променерго-Інновація», що до цього виграла підрядів на 20 мільйонів від Департаменту ЖКХ Запорізької міської ради та 17-мільйонний підряд на будівництво спортивного майданчика 8-ї гімназії у Запоріжжі від облдержадміністрації.

Тендер передбачає ремонт покрівлі, утеплення стін, ремонт приміщень VIP-зали старого аеровокзалу аеропорту.

Поруч з ним очікує відкриття новий термінал запорізького аеропорту, будівництво якого напередодні запуску подорожчало від початкового кошторису вдвічі – до 1,2 мільярда гривень.

Цього року аеропорт розіграв тендерів на понад 100 мільйонів гривень.

Будівництво нового терміналу запорізького аеропорту та відновлення злітної смуги стало одним з наймасштабніших проектів у Запоріжжі. Напередодні запуску нового терміналу в аеропорту відбулися обшуки. Поліція розслідує розкрадання коштів на роботах в аеропорту. Міський голова Володимир Буряк назвав це політичним тиском і невдовзі повідомив про створення власної політичної партії.

Читайте також: У Запоріжжі витратять три мільйони гривень на встановлення меж парків