У Запорізької області новий прокурор. Що про нього відомо?

Керівником Запорізької обласної прокуратури став Віктор Приходько. Його призначили на цю посаду наказом Генерального прокурора від 10 вересня.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Запорізької області.

Віктору Приходьку 51 рік. Він навчався у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.

Додано: до призначення у Запоріжжі працював заступником керівника Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області, а до того, 2019 року, був заступником прокурора Кіровоградської області. Раніше очолював  Світловодську міжрайонну прокуратуру. 

Віктор Приходько

Згідно декларації, минулого року Віктор Приходько отримав 844,1 тисячі гривень. Це були заробітна плата (803,9 тисяч гривень) та пенсія (40,2 тисячі гривень) прокурора. Його дружина торік заробітків не мала.

Також у подружжя було 576 тисяч гривень грошових заощаджень в еквіваленті. Зокрема, 86 тисяч гривень, 6000 євро та 14 тисяч доларів.

Дружина прокурора володіла квартирою на 90 кв.м. в Олександрії, Кіровоградської області. Разом з сином мала у співвласності й іншу квартиру на 65 кв.м. у Світловодську, Кіровоградської області.

Приблизно так виглядає Honda CR-V 2008 р.в.

Сам Віктор Приходько задекларував користування кімнатою, а також садовим будиночком на 10 кв.м. у м. Олександрія.

Окремо також вказав, що користується автівкою Honda CR-V (2008 р.в.), яка офіційно належить його родичці Галині Приходько.

2017 року у ЗМІ повідомлялося, що автівкою так само володіє і сам прокурор. Проте права власності на авто у декларації він не зазначив.

Читайте також: У Запоріжжі поліція повідомляє про спроби масового підкупу на місцевих виборах. Встановлено організатора