Заарештований директор “Кремнійполімеру” поскаржився на рішення суду Запоріжжя

21 серпня слідчі провели низку обшуків у в.о. директора запорізького державного підприємства “Кремнійполімер” Володимира Суліми. У цей же день йому повідомили про підозру за статтями про розтрату майна в особливо великих розмірах та службове підроблення. Пізніше директору обрали запобіжний захід та відсторонили від посади. Нині він оскаржує ці рішення суду.

Дані про це містяться на порталі Судової влади України.

В.о. директора “Кремнійполімеру” підозрюють в розтраті майна заводу на 750 тисяч гривень. За повідомленнями правоохоронців, мове йде про транспортні засоби та сільськогосподарську техніку, яка перебувала на балансі підприємства.

Ухвалою Орджонікідзевського райсуду Запоріжжя від 28 серпня до Володимира Суліми застосовали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Йому заборонили цілодобово залишати житло з 28 серпня по 21 жовтня 2020 року включно.

Наступною ухвалою Орджонікідзевського райсуду від 4 вересня в. о. директора “Кремнійполімеру” відсторонили від посади з 4 вересня по 21 жовтня 2020 року включно.

Наразі, за даними порталу Судової влади України, Володимир Суліма звернувся до Запорізького апеляційного суду, щоб оскаржити ухвали Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя.

10 вересня був призначений склад суду, який розгляне апеляційні скарги на рішення суду.

Читайте також: У Запорізької області новий прокурор. Що про нього відомо?