У Запоріжжі можуть збільшити штат працівників інспекції з паркування

Запорізькому виконкому пропонують затвердити звіт про роботу Служби інспекторів з паркування. У звіті йдеться про те, що штатним розписом інспекції передбачено 6 посад інспекторів, а це не відповідає вимогам міста.

Про це йдеться у проєкті рішення міськвиконкому від 15 вересня.

Служба інспекторів з паркування почала працювати у Запоріжжі у березні цього року. Її інспектори попереджають та штрафують осіб, які паркуються всупереч правилам дорожнього руху.

З березня цього року інспектори з паркування винесли 5045 повідомлень та постанов про сплату штрафів на загальну суму 2,29 мільйона гривень. Надходження від сплати штрафів до бюджету станом на 10 вересня склали 1,08 мільйона гривень.

Згідно запропонованого звіту служби, на цей час штатним розписом передбачено 6 посад інспекторів з паркування, посада юриста та 2 посади діловодів (це ті, хто забезпечує діяльність інспекторів). Але ця кількість не відповідає вимогам міста. Служба позбавлена можливості реагувати на скарги містян щодо порушення правил паркування, немає можливості організувати постійне чергування, тощо, – йдеться у документі.

Згідно звіту, Запоріжжя є обласним центром з найменшою кількістю інспекторів з паркування серед міст, де вони працюють. Наприклад, у Львові працює 19 інспекторів, а у Харкові – 33 інспектора.

Ймовірно, найближчим часом штат запорізької інспекції з паркування також зросте.

Читайте також: У Запоріжжі інспекторам з паркування придбають для роботи електроскутери