Заступник голови Запорізької обласної ради офіційно очолив регіональну організацію партії «Порядок»

У Запоріжжі офіційно з’явилась регіональна обласна організація партії «Порядок». Її зареєстрували напередодні місцевих виборів, у серпні цього року. Керівником регіональної організації став Єгор Семенков. Він також є заступником голови Запорізької обласної ради та входить до фракції «Опозиційного блоку».

Про створення обласної організації партії відомо з державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Політична партія «Порядок» була заснована 2015 року та на початку мала назву “Дружба”. 2016 року партію перейменували в «Розумну силу України». Наступного 2017 року партія отримала назву «Порядок».

Її запорізька регіональна організація з’явилась напередодні цьогорічних місцевих виборів. Організацію, згідно даних державного реєстру, зареєстрували 3 серпня 2020 року.

Керівником нині зазначений Єгор Семенков, який займає посаду заступника голови Запорізької областної ради та входить до фракції «Опозиційний блоку». 2019 року Єгор Семенков балотувався до Верховної Ради України за списками партії «Опозиційний блок» під номером 49.

У вересні запорізькі представники партії «Порядок» оголошували про участь у мітингу під стінами Запорізької міської ради на підтримку жителів аварійних будинків.

Найбільша фракція у Запорізькій міській раді наразі складається із представників “Опозиційного блоку”.

Читати аналітику “Запорізького проекту розслідувань”:
Хто стоїть за місцевими виборами у Запоріжжі