На з’їзді «Європейської Солідарності» у Запоріжжі моторівець влаштував скандал, не знайшовши себе у списках

Під час з’їзду запорізької організації «Європейської Солідарності» колишній кандидат в нардепи та спонсор партії Олександр Леховіцер влаштував скандал, зірвавши урочистий захід.

Про це відомо з відеозапису з’їзду партії, який відбувся 19 вересня на о. Хортиця.

На з’їзді Олександр Леховіцер зненацька підійшов до сцени, та звернувся до всіх присутніх з повідомленням, що він є найбільшим спонсором партії, але не знайшов себе у списках. За словами Леховіцера, партія отримала 5 мільйонів гривень.

Олександр Леховіцер

«Де я тут, не можу зрозуміти? Це що, таємна спілка? Звірте за списком будь-ласка. А то я дивлюся, ви почали пиляти завчасно», – обурювався Леховіцер на початку з’їзду.

«Я давав гроші. Де гроші? Чому не погукали людей з Шевченківського району», – згодом звернувся до присутніх екс-кандидат у нардепи. При цьому він додав, що без Шевченківського району ЄС не зможе перемогти у Запоріжжі.

Олександр Леховіцер працював директором ТОВ «Мотор ТНП», а також є співвласником пов’язаних з «Мотор Січчю» фірм. 2014 року він висувався до Верховної Ради від БПП на окрузі №77, де на той час балотувався в нардепи власник «Мотор Січі» Вячеслав Богуслаєв, та програв йому. При цьому Леховіцер, лише за офіційними даними у період з 2016 до 2018 року був найбільшим донором запорізького осередку БПП.

Читайте також: Хто стоїть за місцевими виборами у Запоріжжі