У Запорізькій області офіційно посилили карантин. Що це означає?

У Запорізькій області офіційно посилили карантинні заходи. «Жовтий» рівень небезпеки введено у Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку, Веселівському, Вільнянському, Гуляйпільському, Мелітопольському, Михайлівському, Оріхівському районах.

Про це повідомили під час наради у Запорізькій ОДА за участю керівництва області.

У Пологівському районі введено «помаранчевий» рівень небезпеки. Серед усіх районів області тут найбільша кількість захворілих на COVID-19 – 175 офіційно підтверджених випадків.

«Жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки передбачає заборону на діяльність хостелів, відвідування установ соціального захисту без особливої потреби, обмеження роботи розважальних закладів у нічний час, обмеження перебування у закладах харчування до 20 людей.

У Пологівському районі, де введено «помаранчевий» рівень небезпеки , тепер забороняється діяльність розважальних закладів у нічний час, відміняється планова госпіталізація, забороняється робота спортзалів, закладів побутового обслуговування. 

Загалом перевищення граничного рівня захворюваності зафіксовано на 12 з 25 територій області.

За кількістю хворих серед міст лідирують Запоріжжя – 1478, Мелітополь – 394, Бердянськ – 239 випадків.

В ОДА окремо зазначили, що організатори фестивалю Khortytsia Freedom, що відбувся цими вихідними в Запоріжжі та зібрав тисячі відвідувачів, нестимуть відповідальність за можливі наслідки.

До цього голова МОЗ України Максим Степанов, коментуючи проведення фестивалю, назвав дії його організаторів «трешем».

Читайте також: Карантинні пільги: отримати зменшення орендної плати під час COVID-19 у Запоріжжі змогли лише державні банки