Віталій Боговін вирішив заново створити департамент екології в ОДА, який розформували задля звільнення його керівника

Напередодні екологічного мітингу у Запоріжжі голова Запорізької ОДА Віталій Боговін розпорядився заново створити департамент екології та природних ресурсів. Але він матиме нову назву. 

Відповідний документ опублікований на сайті Запорізької ОДА.

Тепер в облдержадміністрації з’явиться Департамент захисту довкілля, його створять з 1 жовтня цього року. В ньому передбачили граничну кількість працівників – до 29 чоловік. 

Фрагмент розпорядження голови ОДА

Раніше він мав назву Департамент екології та природних ресурсів, але наприкінці минулого року його розформував своїм розпорядженням попередник Віталія Боговіна Віталій Туринок.

Рішення про розформування було прийнято після заяви Туринка про відсторонення від посади голови департаменту Віталія Гордієнка.

Посадовець відмовився звільнятися та почав оскражувати дії екс-голови області у суді. Тоді Віталій Туринок розпорядився ліквідувати увесь департамент Гордієнка разом з його посадою. 

Суди у цій справі наразі тривають.

Віталій Гордієнко є фігурантом кримінального провадження щодо масової загибелі риби у Молочному лимані. Збитки у справі оцінені у 92 мільйони гривень.

У разі перемоги у суді Гордієнко може бути поновлений на посаді керівника відновленого департаменту.

Читайте також: На з’їзді «Європейської Солідарності» у Запоріжжі моторівець влаштував скандал, не знайшовши себе у списках