На посаду директора новоствореного Департаменту захисту довкілля Запорізької ОДА претендує аудитор

У Запорізькій облдержадміністрації з 1 жовтня створюють Департамент захисту довкілля. На посаду його керівника наразі претендує начальник відділу внутрішнього аудиту Запорізької ОДА Олена Пушкарьова.

Декларацію кандидата на посаду Олена Пушкарьова оприлюднила 24 вересня.

Нагадаємо, 18 вересня голова області Віталій Боговін підписав розпорядження про створення з 1 жовтня цього року Департаменту захисту довкілля Запорізької ОДА. У розпорядженні зазначалося, що гранична чисельність працівників департаменту не повинна перевищувати 29 осіб.

Фрагмент розпорядження голови ОДА

23 вересня голова області підписав новий документ (№407), який вніс зміни у розпорядження від 18 вересня. Зокрема, ці зміни передбачають збільшення граничної чисельності працівників Департаменту захисту довкілля до 31 особи.

Претендувати на посаду директора вказаного департаменту почала Олена Пушкарьова. Наразі на сайті ОДА вона зазначена начальником відділу внутрішнього аудиту. Відповідну декларацію кандидата на посаду Пушкарьова оприлюднила 24 вересня.

Чоловік Олени Пушкарьової Валерій Барвінський займає посаду начальника відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області. Минулого року родина сукупно заробила 318,8 тисяч гривень. Також мала 412,2 тисячі гривень та 20 тисяч доларів грошових заощаджень.

У власності Олени Пушкарьової була частка квартири на 39,22 кв.м. і частка квартири на 68,91 кв.м. Чоловік співволодів квартирою на 51,78 кв.м. 

Читайте також: Завдяки електронній петиції відома запорізька спортсменка може отримати житло