Через COVID-19 у Запоріжжі розширять перелік громадських робіт

До виконкому Запорізької міськради звернулось керівництво Запорізького міського центру зайнятості з проханням доповнити перелік видів громадських робіт у місті для безробітних. Таке прохання висловили з огляду на необхідність стимулювання економіки у період епідемії COVID-19. Виконком розгляне відповідний проєкт рішення.

Проєкт рішення був опублікований на сайті міськради 2 жовтня.

Згідно проєкту рішення, перелік видів громадських робіт для безробітних планують доповнити такими роботами – кур’єрська доставка товарів першої необхідності людям похилого віку та роботи з виготовлення засобів індивідуального захисту від інфекційних захворювань.

Наразі перелік видів громадських робіт включає інформування населення про надання житлових субсидій, роботу з документами у державних установах та комунальних закладах, інформаційний супровід осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, екологічний захист навколишнього середовища (благоустрій, озеленення) та інші. Раніше ці роботи були затверджені рішенням виконкому міськради «Про організацію та проведення громадських робіт у 2020 році».

Організація цих робіт здійснювалась за допомогою управлінь соціального захисту населення Запорізької міськради, комунальних підприємств  та закладів Запоріжжя – із залученням коштів з бюджету міста. 

Читайте також: Серед запорізьких рекламників найбільші знижки під час карантину отримало комунальне підприємство та фірма екс-нардепа