Із колонії на Запоріжжі відправили за кордон російського злочинця

З місць позбавлення волі, розташованих на території Запорізької області, примусово відправили за межі України двох кримінальників. Один з них — злочинець з Росії.

Про це повідомляє прес-служба Державної міграціїної служби у Запорізькій області.

Днями працівники відділу організації запобігання нелегальній міграції УДМС у Запорізькій області у взаємодії з представниками СБУ примусово відправили за межі України громадянина Росії, який неодноразово відбував покарання за злочини. Його відправили із Вільнянської виправної колонії №55 за рішенням суду.

В’їзд до нашої країни йому заборонили на 5 років.

Того ж дня спеціалісти Бердянского міського відділу УДМС разом із працівниками СБУ примусово повернули на батьківщину ще одного чоловіка, громадянина Молдови, який відбував покарання у Бердянській виправній колонії №77.

Було з’ясовано, що у іноземця відсутні будь які документи, що підтверджують його особу, відповідно немає і документів, які б надавали право законно перебувати на території України.

У співпраці з посольством Молдови порушника було документовано довідкою для перетину кордону та у день звільнення примусово повернено за межі України.

Такі дії пов’язані з попередження кримінальних загроз та майбутніх злочинів на території України.

Читайте також: У Запоріжжі відбулось судове засідання у справі екс-очільника запорізької міліції Володимира Серби.