КП “Зеленбуд” закупило розсаду квітів на 362 тисячі гривень у фірми екс-кандидата в нардепи

Комунальному підприємству поставлять розсаду голландських тюльпанів, хризантем та інші багаторічні квіти. Закупівлю здійснили на загальну суму 361,8 тисячі гривень у приватного підприємства “Глорія-ТЕТ”, власник якого раніше балотувався у нардепи.

Про закупівлю повідомляється у системі електронних торгів “Prozorro”.

Тендер із закупівлі розсади провели у вересні, а 1 жовтня за його результатами КП “Зеленбуд” уклало договір. Згідно документу, комунальному підприємству до 30 жовтня цього року мають поставити 15 500 штук розсади.

Це буде 10 тисяч штук різних видів голландських тюльпанів за ціною 9,99 гривень за одиницю, 3000 штук інших багаторічних квітів вартістю 45 гривень за одиницю. Також КП “Зеленбуд” мають поставити хризантему дрібноквіткову: 1000 цибулин за ціною 21,95 гривень за одиницю та 1500 цибулин за ціною 70 гривень за штуку. 

За результатами тендеру розсаду поставлятиме приватне підприємство “Глорія-ТЕТ”. Його керівник та власник — Дмитро Одинцов. 2012 року він балотувався до Верховної ради України за списками Радикальної партії Олега Ляшка.

У цьому році Дмитро Одинцов також став співвласником ТОВ “Терос Енерджи”, основний вид діяльності якого – діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Читайте також: У Запоріжжі поліція не може відсторонити від посади директора департаменту ЖКГ, підозрюваного у мільйонній оборудці