У Запоріжжі планують зменшити фінансування святкових заходів на 300 тисяч гривень

На розгляд виконкому Запорізької міської ради подали проєкт рішення про внесення змін до програми “Культура Запоріжжя на 2019-2021 роки”. Документом пропонують скоротити видатки на проведення свят у районах міста, а також заходу “Мистецький майданчик”.

Про це йдеться у проєкті рішення міськвиконкому від 7 жовтня.

У пояснювальній записці до проєкту рішення зазначається, що витрати на проведення свят у районах міста треба зменшити на 235,6 тисячі гривень. А фінансування запланованого у цьому році заходу “Мистецький майданчик” треба скоротити на 67,5 тисячі гривень.

Раніше у Запоріжжі також відбувся кінофестиваль ZIFF-2020. Зазначається, що концепцію його проведення змінили, у результаті чого 150 тисяч гривень лишились не витраченими. Тепер ці кошти хочуть спрямувати на виплату заробітної плати працівникам запорізьких закладів культури.

У вересні, нагадаємо, на території Запоріжжя був встановлений жовтий рівень епідеміологічної небезпеки. Він забороняє проведення масових заходів за участю більш як 220 осіб та більше однієї особи на 10 кв.м. площі будівлі або території.

Через це у Запоріжжі вже скасували проведення фестивалю Startup Fest та конкурс «Кубок міста на найкращий стартап». 

Читайте також: Запоріжани просять владу вирішити проблеми приватного сектору