Директорку коледжу на Запоріжжі обвинувачують у багаторічних махінаціях із зарплатнею

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт відносно очільниці “Мелітопольського промислово-економічного коледжу” та її підлеглих. Вони фіктивно приймали на роботу людей і нараховували їм заробітну плату, яку потім привласнювали — стверджує слідство.

Про це 8 жовтня повідомила прес-служба Запорізької обласної прокуратури.

Згідно з матеріалами розслідування, директорка коледжу разом з головним бухгалтером та інспектором з кадрів з січня 2011 року по липень 2019 року підшукувала осіб та фіктивно їх працевлаштовувала до навчального закладу. Усього встигла працевлаштували дев’ять чоловік. Їм нараховували заробітну плату, яку потім працівники навчального закладу забирали собі.

Для цього використовували банківські картки, на які щомісяця переказували суми безпідставно нарахованих заробітних плат. В подальшому усі троє отримували в банкоматах готівкові кошти, які розподіляли між собою.

Суму збитків держави у цій справі зараз оцінюють у понад 600 тисяч гривень.

За інформацією Запорізькой обласной прокуратури, обвинувальний акт відносно трьох працівників навчального закладу – членів організованої злочинної групи, скерували до Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області.

Їх обвинувачують за статтею про привласнення майна, шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК) та статтею про службове підроблення (ч. 1 ст. 366 КК). За цими статтями працівникам навчального закладу загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Наразі директоркою “Мелітопольського промислово-економічного коледжу” вказується Олена Шапурова.

Фрагмент даних порталу Судової влади України

Раніше повідомлялося, що на дії керівництва коледжу до прокуратури поскаржилися інші працівники навчального закладу. 

Читайте також: Із колонії на Запоріжжі відправили за кордон російського злочинця