• 23 Січ /2021
  • UA | RU

Новини

У Запоріжжі на вибори витратять понад 14 мільйонів гривень

zp.gov.ua

Голова Запоріжжя вніс зміни до свого розпорядження «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2020 рік». Цим документом затвердили паспорт нової бюджетної програми з проведення місцевих виборів, яку профінансують на понад 14 мільйонів гривень.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови (№202р).

Зокрема, на проведення виборів у Запоріжжі витратять 14,23 мільйона гривень. Ці кошти надійшли до бюджету міста у якості субвенції з державного бюджету. Гроші підуть на виготовлення іменних запрошень для виборців, а також фінансування виборчих комісій під час підготовки і проведення місцевих виборів.

Згідно затвердженої програми, у Запоріжжі 8 територіальних виборчих комісій та 313 дільничних виборчих комісій. Розрахункові середні витрати на 1 виборчу комісію складуть 44,34 тисячі гривень.

Нагадаємо, раніше “Запорізький проект розслідувань” повідомляв, що депутати міськради розглядали проєкт рішення про затвердження ще однієї міської програми – із забезпечення протиепідемічних заходів під час проведення місцевих виборів. Документ передбачав витрати у розмірі 2,22 мільйона гривень з бюджету міста. На сесії міськради, яка відбулась 30 вересня, депутати погодили цю програму.

Читайте також: Директорку коледжу на Запоріжжі обвинувачують у багаторічних махінаціях із зарплатнею

 

Комментувати