За прибирання снігу у Запоріжжі віддадуть майже мільйон гривень

КП «ЕЛУАШ» провело тендер на утримання вулично-дорожньої мережі Запоріжжя у зимовий період. Переможцем торгів визнали підприємство, створене влітку цього року. Йому збираються заплатити 940,8 тисячі гривень за послуги з прибирання снігу у місті.

Про закупівлю повідомляється у системі електронних торгів “Prozorro”.

Комунальне підприємство провело тендер 12 жовтня, а 16 жовтня за його результатами оголосили переможця. Ним стало ТОВ «Паладіум 2020», з яким нині готують підписання угоди.

Згідно тендерних умов, підприємству мають сплатити 940,8 тисячі гривень за послуги з прибирання снігу у місті. Послуги мають надати до 31 грудня 2020 року. До них входить прибирання снігу у районах Запоріжжя, зокрема пробіг вулицями снігоочищувача, підмітання снігу на тротуарах, перехрестях та зупинках, посипання вулиць сумішшю із протиожеледних матеріалів та піском та ін.

ТОВ «Паладіум 2020» було зареєстроване у липні цього року. Його власником та керівником зазначений Вадим Топчій. У липні цього року він заснував ще одне підприємство – ТОВ «Транс Сервіс Буд», основний вид діяльності якого – «вантажний автомобільний транспорт». За даними державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, до цього року Вадим Топчій жодної іншої підприємницької діяльності не проводив.  

Читайте також: Рекордне безробіття: як підприємства Запоріжжя звільняли працівників