У Запоріжжі виконком віддасть три комунальних квартири своїм працівникам

На розгляд виконкому подали проєкт рішення, за яким хочуть надати житло членам профспілкової організації апарату виконавчого комітету Запорізької міської ради. Мова йде про однокімнатну та дві двокімнатні квартири.

Відповідний проєкт рішення був оприлюднений на сайті мерії 20 жовтня.

Згідно пояснювальної записки, профспілковий комітет апарату міськвиконкому 23 вересня звернувся із клопотанням про поліпшення житлових умов його членів. Департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради підготував відповідний проєкт рішення про розподіл житла.

За цим проєктом членам профспілкової організації міськвиконкому планують надати три квартири — по вул, Руставі, 5 (двокімнатна, загальна площа – 49,1 кв.м.), вул. Патріотичній, 82 (двокімнатна, загальна площа – 46,3 кв.м.) та вул. Світлій, 16 (однокімнатна, загальна площа – 50,8 кв.м.). Зараз вони знаходяться в комунальній власності міста. Імена отримувачів житла у проєкті рішення не наводяться.

Зазначається, що на черзі на житло зараз перебуває 8 членів профспілкової організації апарату виконавчого комітету Запорізької міської. Більшість з них очікує помешкань понад 10 років. 

Нагадаємо, станом на жовтень 2017 року у Запоріжжі очікували помешкань 12984 сімей та одинаків, які знаходились у чергах на житло. З них 4086 запоріжців користувались правом на першочергове отримання житла, а 1010 містян мали одержати помешкання у позачерговому порядку. В останній, позачерговій черзі на житло чекали інваліди війни, діти-сироти, багатодітні родини. 

Читайте також: Забезпечені мільйонами і службовим житлом