Під Запоріжжям поділять землю комунального підприємства «Запоріжзеленгосп»

Запорізька обласна рада планує віддати під приватизацію будівлю, яка розташована на ділянці 281 га. Ділянкою на постійній основі користується комунальне сільськогосподарське підприємство «Запоріжзеленгосп» Запорізької обласної ради. Разом із наданням під приватизацію будівлі у раді вирішили розділити й землю комунального підприємства.

Про це йдеться у проєкті рішення Запорізької обласної ради (№ 110).

У пояснювальній записці до проєкту рішення зазначається, що із заявою про включення будівлі до переліку об’єктів, які підлягають приватизації, звернувся підприємець Юрій Сердюков. Його заяву наприкінці вересня цього року розглянула постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Запорізької обласної ради та погодила відповідне рішення. Сама будівля, за документами, представляє собою виробничі майстерні, вона розташована за адресою вул. Оріхівське шосе, 9.

Ця будівля, згідно проєкту рішення, розташовується на земельній ділянці площею 281 га. Вказана земельна ділянка перебуває у постійному користуванні комунального сільськогосподарського підприємства «Запоріжзеленгосп» Запорізької обласної ради.

Наразі проєктом рішення додатково пропонують організувати роботу зі здійснення поділу земельної ділянки за адресою Оріхівське шосе, 9. Поділ земельної ділянки передбачається здійснити з урахуванням площі, необхідної для обслуговування вказаної будівлі. А також з урахуванням прав власності на інше майно, яке знаходиться на ділянці

Юрій Сердюков, згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, зареєстрований підприємцем, основний вид діяльності якого — виробництво меблів. За його адресою зареєстрована й інша підприємниця з однаковим основним видом діляьності та спільним телефоном Олеся Сердюкова

Наразі Олеся Сердюкова орендує поблизу вказаної ділянки 0,46 га вже міської землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Читайте також: У Запоріжжі майже втричі зросла кількість безробітних