Запорізький суд виправдав продавчиню, яка забула вдягти захисну маску у кафе

Запорізький апеляційний суд задовольнив скаргу мешканки Бердянська, яку раніше оштрафували на 17 тисяч гривень за те, що вона перебувала у кафе без захисної маски.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького апеляційного суду.

Інцидент трапився 15 липня 2020 року у бердянському кафе «У моря». Працівники поліції побачили продавчиню цього закладу без маски та склали адміністративний протокол за статтею 44-3 КУпАП “Порушення правил щодо карантину людей”. Згодом справу передали до Бердянського міськрайонного суду.

Під час судового засідання продавчиня кафе пояснила, що знаходилась на робочому місці без засобів індивідуального захисту, оскільки зняла маску при вході у підсобне приміщення, а коли вийшла до відвідувачів, то просто забула її вдягнути.

Утім, суд визнав жінку винуватою у вчиненні правопорушення та оштрафував на 17 тисяч гривень.

Жителька Бердянська не погодилась з таким рішенням та подала апеляційну скаргу до Запорізького апеляційного суду. Учора, 20 жовтня, суд скасував постанову районного суду посилаючись на те, що у протоколі про адміністративне правопорушення не зазначалось, що громадянка перебувала саме в громадському місці. Також до протоколу не були долучені достатні докази для підтвердження факту вчинення правопорушення. За таких обставин провадження у справі було закрите.

Читайте також: Директорку коледжу на Запоріжжі обвинувачують у багаторічних махінаціях із зарплатнею