У Запоріжжі почнуть судити ексдиректора парку «Дубовий гай» за загибель дитини

Запорізька обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно Олега Комаренка – екскерівника КП «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай». Справа стосується загибелі дівчинки. 

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура. 

8 березня цього року у парку “Дубовий гай” на Аню Ждан впала дерев’яна скульптура ведмедя вагою 200 кілограм. Наступного дня стало відомо, що 8-річна дівчинка померла у лікарні. Директор парку Олег Комаренко  тоді заявив, що трагедія сталася через те, що батьків дитини не було поруч. Він також повідомив, що скульптура вже не була на балансі парку. Згодом батькам Ані Ждан у міськраді запропонували грошову допомогу. Вони від неї відмовились.

Світлина – 061.ua

Розслідування у справі почали одразу в день трагедії, 8 березня. Через кілька днів, 11 березня, підозру вручили заступнику директора парку з технічних питань Геннадію Мишьякову – за статтею про порушення правил безпечного використання будівель та споруд, що спричинило загибель людей (ч.2 ст. 275).  

Із судових рішень відомо, що ще 4 березня директором парку був виданий наказ «Про демонтаж дерев`яних скульптур». За документом саме заступник директора з технічних питань мав проконтролювати, щоб  аварійні скульптури прибрали у безпечне місце, – йдеться у судових рішеннях. Утім, в ході слідства Геннадій Мишьяков почав стверджувати, що Олег Комаренко змусив його підписати ці документи, які насправді були складені лише 9 березня. Тобто, після трагедії.

2 вересня цього року прокуратура скерувала обвинувальний акт відносно Геннадія Мишьякова до Жовтневого районного суду. Востаннє судовий розгляд у справі призначили на 29 жовтня. 

Сам Олег Комаренко ще у березні подав декларацію перед звільненням. 21 жовтня до Жовтневого районного суду скерували обвинувальний акт й відносно нього  – за статтею про службову недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК). Наразі призначено склад суду.

Фрагмент даних порталу Судової системи України

Санкція інкримінованої статті передбачає  позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Читайте також: На Запоріжжі затримали працівника поліції за вимагання 50 тисяч гривень хабара