Відсьогодні у Запорізькій області встановили «помаранчевий» рівень загрози. Що заборонено

З 26-го жовтня на усій території Запорізької області оголошено «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки. Забороняють  діяльність спортзалів та планову госпіталізацію у лікарні.

Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про введення підвищеного рівня загрози ішлося й на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Запорізькій ОДА.

За словами заступниці голови запорізької облдержадміністрації Олени Теряєвої, в області лікарняні ліжка, виділені під хворих на COVID-19, завантажені на 75%. З цим показником область знаходиться у трійці лідерів серед регіонів України.

За даними Запорізького лабораторного центру на ранок 26 жовтня, за останню добу в області було зафіксовано 160 нових випадків захворювань. В минулу п’ятницю зафіксували 402 нових випадки.

У «помаранчевій» зоні зберігаються обмеження «зеленої» і «жовтої» зон – носіння масок, обмеження роботи закладів. До цього додаються наступні заборони:

– заходи за участі понад 20 осіб,

– робота хостелів, турбаз,

– діяльність розважальних закладів після 22 години,

– діяльність закладів харчування, якщо вони заповнені більш ніж наполовину посадкових місць,

– діяльність спортзалів та фітнес-центрів, крім залів, що приймають відвідувачів не більше 1 на 10 кв. м,

– відвідування закладів освіти групами більше, ніж 20 осіб. Крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти,

– планова госпіталізація у лікарнях (не стосується критичних станів при вагітності, пологах, госпіталізацій онкологічних хворих та випадків, коли відтермінування операції чи госпіталізації несуть ризик для життя пацієнта).

Читайте також: Через COVID-19 у Запоріжжі розширять перелік громадських робіт